poszukuję mechanika z łodzi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • agentos9
    Classic
    • 2011
    • 2

    poszukuję mechanika z łodzi

    Również dzięki i do miłego
  • marc_ldz
    Classic
    • 2010
    • 4

    #2
    poszukuję mechanika z łodzi

    jestem posiadaczem skody i ostatnio zacząłem mieć z nią sporo problemów. W miare możliwości prosze o pomoc w poleceniu jakiegoś dobrego i taniego warsztatu w łodzi, który zajmie sie moją skodą. Z góry dziękuje.

    Komentarz

    • matles
      Classic
      • 2010
      • 22

      #3
      Podlaczam sie ! Rowniez chcialbym znac jakis sprawdzony adres w razie problemow

      Komentarz

      • gachul
        Elegance
        S_OCP Member
        • 2007
        • 852

        #4
        słuchajcie ja sewisuje swoją octavie i firmowe auta w AGM Garage na Puszkina... Mam tam molege ,który moim zdaniem ma pojącie o czym mówi i co robi... kilku kolegów z forum juz korzystało z jego usług i są zadowoleni... jak cos to dam namiary... pzdr
        gachul

        czarniutka dwulitrowka combi elegance...była...jest... dwa litry brąz mocca combi platinum

        Komentarz

        • Andys
          Elegance
          • 2007
          • 762

          #5
          gachul, daj namiary na kolegę, bo firma na Puszkina 82 zdaje się.
          Pozdrawiam,
          Andys

          Komentarz

          • gachul
            Elegance
            S_OCP Member
            • 2007
            • 852

            #6
            nie wiem jaki nr. ale na przeciwko Indesitu.. tel. Tomek Karp 601 230 608
            gachul

            czarniutka dwulitrowka combi elegance...była...jest... dwa litry brąz mocca combi platinum

            Komentarz

            • rolandr78
              Classic
              • 2010
              • 32

              #7
              Witam. Ja mam w Łodzi sprawdzony serwis na Zgierskiej 102. Pracuje tam mój kolega-zawsze mogę na niego liczyć i nie martwię się że mnie oszuka. Najlepiej podjechać i się umówić, bo czasami mają mnóstwo pracy. W razie coś na priv mogę podać tel. do kolegi.

              Komentarz

              Pracuję...